Mecz FC Koln vs Werder Bremen 7-1

Dnia 2023-01-21 17:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy FC Koln i Werder Bremen - 7-1

FC Koln - Werder Bremen, wynik końcowy 7-1. W dniu 2023-01-21 17:30 na stadionie RheinEnergieStadion odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 16 pomiędzy FC Koln a Werder Bremen.

Werder Bremen kontra Hertha Berlin 1-0

Werder Bremen vs Hertha Berlin, wynik spotkania 1-0

Werder Bremen vs Hertha Berlin, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Werder Bremen a Hertha Berlin wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dlaczego powinieneś kupić oczyszczacz powietrza z nawilżaczem dla swojego domu

Dlaczego powinieneś kupić oczyszczacz powietrza z nawilżaczem dla swojego domu

Powszechnie wiadomo, że powietrze w pomieszczeniach może być zanieczyszczone zanieczyszczeniami i alergenami, zwłaszcza w wilgotnym klimacie. Chociaż może tak być, nawilżacz może faktycznie poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach. Nawilżacze nie tylko usuwają nadmiar wilgoci z powietrza w Twoim domu (co zmniejsza wilgotność), ale także pomagają utrzymać ją na zdrowym poziomie. Jeśli planujesz zakup oczyszczacza powietrza do swojego domu, być może zauważyłeś, że większość urządzeń posiada funkcję nawilżacza jako funkcję opcjonalną. Dobra wiadomość jest taka, że posiadanie w domu zarówno nawilżacza, jak i oczyszczacza powietrza może być korzystne dla zdrowia - zwłaszcza w bardziej suchych miesiącach zimowych.

Strona 3 z 7