Mecz między VfB Stuttgart i Werder Bremen na obiekcie MHP Arena dnia 2023-12-02 17:30 - 2-0

Dzisiejszy mecz ligowy pomiędzy drużynami VfB Stuttgart i Werder Bremen zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się w ramach 13. kolejki niemieckiej Bundesligi w MHP Arena. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla VfB Stuttgart. Więcej szczegółów w relacji poniżej.

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, na stadionie MHP Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami VfB Stuttgart a Werder Bremen. Spotkanie było częścią 13 kolejki niemieckiej Bundesligi. Sędzią głównym tego starcia był B. Dankert.

Pierwsza bramka padła już w 17. minucie meczu, kiedy to D. Undav zdobył gola dla gospodarzy po asyście innego zawodnika. VfB Stuttgart prowadził 1-0 do przerwy, dając kibicom nadzieję na sukces.

W drugiej połowie emocje wzbierały. Ostatecznie to S. Guirassy ustalił wynik spotkania na 2-0, strzelając bramkę w 75. minucie. Werder Bremen nie zdołał odrobić strat, a VfB Stuttgart cieszył się z zasłużonego zwycięstwa.

W trakcie meczu dwie żółte kartki zostały pokazane zawodnikom VfB Stuttgart, a żaden gracz Werder Bremen nie otrzymał kary w postaci kartki. Nie padła ani jedna czerwona kartka.

Następne mecze dla VfB Stuttgart to starcia z RB Leipzig, SC Freiburg i Bayer Leverkusen, natomiast Werder Bremen zmierzy się z SC Freiburg, FSV Mainz 05 i FC Heidenheim.