SpVgg Greuther Furth vs Union Berlin, wynik spotkania - 1-0

SpVgg Greuther Furth vs Union Berlin, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SpVgg Greuther Furth a Union Berlin wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-12-12 14:30 na obiekcie sportowym Sportpark Ronhof Thomas Sommer rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 15 pomiędzy SpVgg Greuther Furth a Union Berlin.

Gole strzelali: H. Nielsen 55' 1-0

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Paul Seguin 33' Maximilian Bauer 69' Jamie Leweling 71'

Żółte kartki Union Berlin:

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna SpVgg Greuther Furth zmierzy się już z Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami FC Augsburg i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast Union Berlin podejmie SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i Bayer Leverkusen.

Coraz częściej liczni kibice śledzą potyczki ligi Bundesliga 1. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Paul Seguin nieustannie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nas męczą. Trafiamy na idealne gole oraz asysty, brutalne faule dodające niesamowite wrażenia z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać spotkania sportowe ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak SpVgg Greuther Furth i Union Berlin z ligi Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Sportpark Ronhof Thomas Sommer.