Na obiekcie Sportpark Ronhof Thomas Sommer dnia 2021-10-16 13:30 miało miejsce spotkanie SpVgg Greuther Furth kontra VfL BOCHUM zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa meczu między SpVgg Greuther Furth a VfL BOCHUM zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-10-16 13:30 na stadionie Sportpark Ronhof Thomas Sommer odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 8 pomiędzy SpVgg Greuther Furth a VfL BOCHUM.

Gole strzelali: A. Losilla 80' 0-1 E. Löwen

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Paul Seguin 30' Cédric Itten 67'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Manuel Riemann 54' Anthony Losilla 60' Erhan Mašović 64' Vasilis Lampropoulos 75'

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastian Dankert, Germany. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna SpVgg Greuther Furth zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami SC Freiburg i Eintracht Frankfurt natomiast VfL BOCHUM z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg i Borussia Monchengladbach.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Paul Seguin Manuel Riemann stale zapewniają fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Walki między piłkarzami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się, iż mecze nudzą kibica. Trafiamy na spektakularne gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego z fanów, aby oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. SpVgg Greuther Furth i VfL BOCHUM oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Sportpark Ronhof Thomas Sommer.