Dnia 2023-11-05 14:30 na obiekcie VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz pomiędzy VfL Wolfsburg i Werder Bremen: 2-2

Wczoraj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami VfL Wolfsburg i Werder Bremen w ramach 10. kolejki Bundesligi. Spotkanie rozgrywane na VOLKSWAGEN ARENA było prawdziwą gratką dla kibiców obu drużyn. Wynik końcowy meczu to remis 2-2. Zarówno na przerwę, jak i po dogrywce, wynik był remisowy 1-1. Sędzią tego starcia był Tobias Reichel z Niemiec.

Mecz pomiędzy VfL Wolfsburg i Werder Bremen w ramach 10 kolejki Bundesligi

Mecz rozgrywany na Volkswagen Arena zakończył się remisem 2-2, choć emocje nie brakowało przez całe 90 minut. Drużyna gości wyszła na prowadzenie już w 7 minucie za sprawą M. Ducksch. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli bramką V. Černego w 37 minucie, ustalając wynik na przerwę na 1-1. W drugiej połowie VfL Wolfsburg wyszedł na prowadzenie za sprawą bramki K. Paredesa w 59 minucie, ale Werder Bremen zdołał doprowadzić do remisu dzięki bramce R. Borré w 65 minucie.

Mecz stał się nieco nerwowy, z czym wiązało się kilka kartek żółtych dla obu drużyn. Maxence Lacroix, Kevin Paredes i Jonas Wind otrzymali kartki dla gospodarzy, natomiast Leonardo Bittencourt dostał żółtą kartkę dla drużyny gości. Ostatecznie Maxence Lacroix z VfL Wolfsburg został ukarany czerwoną kartką.

Sędzią spotkania był Tobias Reichel. Kibice byli zawiedzeni, że nie udało się wyłonić zwycięzcy, ale emocje były na pewno na najwyższym poziomie. Następne mecze VfL Wolfsburg to spotkania z Borussia Monchengladbach, RB Leipzig i VfL BOCHUM, natomiast Werder Bremen zmierzy się z Eintracht Frankfurt, Bayer Leverkusen i VfB Stuttgart.