Bayer Leverkusen kontra Werder Bremen, wynik spotkania 1-1

W dniu 2022-09-17 13:30 na stadionie BayArena rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 7 pomiędzy Bayer Leverkusen a Werder Bremen.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bayer Leverkusen a Werder Bremen zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: K. Demirbay 57' 1-0 O. Kossounou M. Veljković 82' 1-1

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Kerem Demirbay 24' Jonathan Tah 90'

Żółte kartki Werder Bremen: Romano Schmid 26' Amos Pieper 88' Mitchell Weiser 90'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki Werder Bremen:

Główny arbiter meczu - Tobias Welz, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bayer Leverkusen stanie naprzeciw Bayern Munich, następne spotkania z drużynami FC Porto i FC Schalke 04 a Werder Bremen z Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim i FSV Mainz 05.

Oddani fani śledzą starcia ligi Bundesliga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Kerem Demirbay Romano Schmid wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nie są interesujące. Zdarzają się przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone żółtą kartką dodające smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga. Bayer Leverkusen i Werder Bremen i ich udział w Bundesliga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak BayArena.