Borussia Monchengladbach kontra SpVgg Greuther Furth, wynik spotkania 4-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Borussia Monchengladbach i SpVgg Greuther Furth zakończyła się wynikiem 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2021-11-20 14:30 na obiekcie sportowym Stadion im BORUSSIA-PARK rozegrał się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 12 pomiędzy Borussia Monchengladbach a SpVgg Greuther Furth.

Gole strzelali: J. Hofmann 9' 1-0 L. Stindl F. Neuhaus 28' 2-0 A. Pléa 43' 3-0 L. Stindl J. Hofmann 57' 4-0 L. Stindl

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Lars Stindl 55'

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Paul Seguin 45' Jamie Leweling 77' Max Christiansen 89'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Sędzią głównym tego spotkania był Benjamin Brand, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Borussia Monchengladbach stanie naprzeciw FC Koln, następne spotkania z drużynami SC Freiburg i RB Leipzig natomiast SpVgg Greuther Furth zmierzy się z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami Bayer Leverkusen i Union Berlin.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą niezwykle fascynujące starcia, które startują w lidze Bundesliga 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Lars Stindl Paul Seguin nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem dodające niesamowite wrażenia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie ligi Bundesliga 1 i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Borussia Monchengladbach i SpVgg Greuther Furth z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im BORUSSIA-PARK.