Na stadionie MEWA ARENA dnia 2023-04-08 13:30 miało miejsce spotkanie FSV Mainz 05 - Werder Bremen zakończone wynikiem 2-2

FSV Mainz 05 - Werder Bremen, wynik końcowy 2-2. Dnia 2023-04-08 13:30 na stadionie MEWA ARENA rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 27 pomiędzy FSV Mainz 05 a Werder Bremen.

Pierwsza połowa meczu między FSV Mainz 05 oraz Werder Bremen zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: L. Ajorque 85' 1-0 S. Widmer J. Stage 87' 1-1 N. Weiper 90' 2-1 N. Füllkrug 90' 2-2

Żółte kartki FSV Mainz 05: Karim Onisiwo 65'

Żółte kartki Werder Bremen: Christian Groß 28' Jens Stage 42' Marvin Ducksch 59' Ilia Gruev 81' Niklas Stark 83'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Czerwone kartki Werder Bremen:

Sędzią głównym tego spotkania był Benjamin Brand, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu FSV Mainz 05 zmierzy się już z FC Koln, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i VfL Wolfsburg. Kolejno natomiast Werder Bremen z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin i FC Schalke 04.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Bundesliga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Karim Onisiwo Christian Groß wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Obserwujemy idealne asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które gwarantują wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami okazują się zajadłe, nie często okazuje się, że są to zmagania statyczne. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Bundesliga. Udział takich legendarnych drużyn jak FSV Mainz 05 oraz Werder Bremen w lidze Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak MEWA ARENA.