Spotkanie Werder Bremen kontra FC Schalke 04 zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-11-05 17:30 na stadionie wohninvest WESERSTADION

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Werder Bremen i FC Schalke 04 zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-11-05 17:30 na obiekcie sportowym wohninvest WESERSTADION odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki 13 pomiędzy Werder Bremen a FC Schalke 04.

Gole strzelali: N. Füllkrug 30' 1-0 M. Weiser M. Ducksch 76' 2-0 M. Weiser D. Drexler 89' 2-1 S. Polter

Żółte kartki Werder Bremen: Miloš Veljković 55' Leonardo Bittencourt 69' Amos Pieper 82'

Żółte kartki FC Schalke 04: Simon Terodde 43' Kenan Karaman 82'

Czerwone kartki Werder Bremen:

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Werder Bremen zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i FC Koln a FC Schalke 04 z FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i Eintracht Frankfurt.

Dzisiaj liczni kibice śledzą fascynujące potyczki w lidze Bundesliga. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Miloš Veljković Simon Terodde systematycznie gwarantują wyśmienitym kibicom wiele niesamowitych przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Trafiamy na przepiękne asysty i gole, brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,oglądać spotkania sportowe znanej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Werder Bremen i FC Schalke 04 i ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak wohninvest WESERSTADION.