Dnia 2022-10-01 16:30 na obiekcie wohninvest WESERSTADION miał miejsce mecz pomiędzy Werder Bremen i Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 5-1

Werder Bremen kontra Borussia Monchengladbach, wynik 5-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Werder Bremen i Borussia Monchengladbach zakończyła się 4-0. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

W dniu 2022-10-01 16:30 na obiekcie sportowym wohninvest WESERSTADION odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Werder Bremen i Borussia Monchengladbach.

Gole strzelali: N. Füllkrug 5' 1-0 R. Schmid M. Ducksch 8' 2-0 N. Füllkrug 13' 3-0 M. Ducksch R. Bensebaïni 37' 4-0 M. Thuram 63' 4-1 L. Stindl M. Weiser 73' 5-1 N. Füllkrug

Żółte kartki Werder Bremen:

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Kouadio Koné 39'

Czerwone kartki Werder Bremen:

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Sędzią głównym tego spotkania był Matthias Jollenbeck, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Werder Bremen stawi czoła 1899 Hoffenheim, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i SC Paderborn 07. Kolejno natomiast Borussia Monchengladbach z FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg i SV Darmstadt 98.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Kouadio Koné często sprawiają fantastycznym sympatykom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy wyśmienite gole i asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Bundesliga. Werder Bremen i Borussia Monchengladbach jak ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak wohninvest WESERSTADION.