VfL BOCHUM - Werder Bremen, wynik spotkania: 0-2

Dnia 2022-09-03 13:30 na obiekcie sportowym Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 5. Zmierzyły się VfL BOCHUM oraz Werder Bremen.

Pierwsza część spotkania pomiędzy VfL BOCHUM a Werder Bremen zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: N. Füllkrug 86' 0-1 M. Weiser N. Füllkrug 90' 0-2

Żółte kartki VfL BOCHUM: Simon Zoller 39' Vasilis Lampropoulos 90'

Żółte kartki Werder Bremen: Mitchell Weiser 33' Amos Pieper 69'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Czerwone kartki Werder Bremen:

Główny arbiter spotkania - Robert Schroder, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna VfL BOCHUM zmierzy się już z FC Schalke 04, następne spotkania z drużynami FC Koln oraz RB Leipzig a Werder Bremen z FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Bayer Leverkusen oraz Borussia Monchengladbach.

Liczni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Simon Zoller Mitchell Weiser niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami są nader nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, iż są to widowiska drętwe. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieczyste faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga. Udział takich drużyn jak VfL BOCHUM oraz Werder Bremen z ligi Bundesliga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Vonovia Ruhrstadion.