Mecz SpVgg Greuther Furth kontra FC Koln, wynik końcowy 1-1

W dniu 2022-02-26 14:30 na obiekcie sportowym Sportpark Ronhof Thomas Sommer odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły SpVgg Greuther Furth i FC Koln.

Po pierwszej połowie meczu między SpVgg Greuther Furth oraz FC Koln wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: F. Kainz 52' 0-1 J. Hector S. Griesbeck 69' 1-1 G. Itter

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Timothy Tillman 22'

Żółte kartki FC Koln: Salih Özcan 29' Ellyes Skhiri 70'

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Schroder, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu SpVgg Greuther Furth zmierzy się już z VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i SC Freiburg natomiast FC Koln z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami Bayer Leverkusen i Borussia Dortmund.

Oddani fani śledzą poczynania ligi Bundesliga 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze jak Timothy Tillman Salih Özcan wielokrotnie zapewniają kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. Natrafiamy na wyjątkowe asysty i gole, nieczyste faule zakończone czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak SpVgg Greuther Furth oraz FC Koln z ligi Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Sportpark Ronhof Thomas Sommer.