Dnia 2021-12-18 14:30 miał miejsce mecz SpVgg Greuther Furth vs FC Augsburg - 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SpVgg Greuther Furth a FC Augsburg wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2021-12-18 14:30 na obiekcie sportowym Sportpark Ronhof Thomas Sommer odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki - 17. Zmierzyły się SpVgg Greuther Furth oraz FC Augsburg.

Gole strzelali:

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Jetro Willems 77' Dickson Abiama 90'

Żółte kartki FC Augsburg: Daniel Caligiuri 38' Reece Oxford 64' Iago 84'

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny arbiter spotkania - Sascha Stegemann, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu SpVgg Greuther Furth stawi czoła VfB Stuttgart, następne spotkania z drużynami Arminia Bielefeld oraz FSV Mainz 05 a FC Augsburg z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt oraz Bayer Leverkusen.

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Jetro Willems Daniel Caligiuri wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty i bramki, brutalne faule, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, że są to zmagania nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie ligi Bundesliga 1 oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak SpVgg Greuther Furth i FC Augsburg z ligi Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Sportpark Ronhof Thomas Sommer.